Numery alarmowe: 112 - numer alarmowy | 986 - Straż Miejska | 991 - Pogotowie Energetyczne | 992 - Pogotowie Gazowe | 993 - Pogotowie Ciepłownicze | 994 - Pogotowie Wodociągowe | 997 - Policja | 998 - Straż Pożarna | 999 - Pogotowie Ratunkowe | Znajdziesz nas na Facebook'u!

Kolejna wizyta w OSP

Dnia 22.06.2016 r. do naszej remizy przybyły dzieci z ZSP w Żyrakowie. Tym razem była to III klasa z wychowawczynią p. Lucyną Czernicką. Dzieci oglądając samochody, sprzęt, ubiór strażaka wykazały się bardzo dużą znajomością nazw pokazywanego wyposażenia, oraz omawianych zagadnień. Cieszy fakt, że pomimo tak młodego wieku dzieci posiadają dużą wiedzę nt. pożarnictwa, udzielania pomocy poszkodowanym oraz działań strażaków. Na pewno za kilka lat z tej grupy będziemy mieli kilku strażaków.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wdrożenie: A. Pryga