Numery alarmowe: 112 - numer alarmowy | 986 - Straż Miejska | 991 - Pogotowie Energetyczne | 992 - Pogotowie Gazowe | 993 - Pogotowie Ciepłownicze | 994 - Pogotowie Wodociągowe | 997 - Policja | 998 - Straż Pożarna | 999 - Pogotowie Ratunkowe | Znajdziesz nas na Facebook'u!

Ćwiczenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Żyraków

W dniu 14.10.2016 r. od godz.16:00 odbyły się ćwiczenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Żyraków. Ćwiczenia odbyły się w miejscowości Korzeniów. Celem ćwiczeń było doskonalenie prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych podczas gaszenia pożaru lasu oraz budynku. Nasza OSP brała udział w ćwiczeniach (jako jedna z trzech jednostek) ratowania ludzi z budynku.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wdrożenie: A. Pryga