Numery alarmowe: 112 - numer alarmowy | 986 - Straż Miejska | 991 - Pogotowie Energetyczne | 992 - Pogotowie Gazowe | 993 - Pogotowie Ciepłownicze | 994 - Pogotowie Wodociągowe | 997 - Policja | 998 - Straż Pożarna | 999 - Pogotowie Ratunkowe | Znajdziesz nas na Facebook'u!

Kolory Wolontariatu - Lubię to!!

Ochotnicza Straż Pożarna w Żyrakowie realizuje projekt partnerski pt. “Kolory Wolontariatu - Lubię to!”. Projekt realizowany jest wspólnie z partnerami: Dębicki Klub Biznesu, Tikkurila Polska S.A., Zespołem Szkół w Żyrakowie, Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dębicy i Galerii RAJ. Celem projektu jest popularyzacja i rozwój wolontariatu.

 

Więcej informacji na temat projektu znajduje się w gazecie Obserwator Lokalny nr 43 z dnia 29.10.2016 r. oraz pod linkiem http://ziemiadebicka.pl/kolory-wolontariatu-lubie-to-nowy-projekt-na-rzecz-rozwoju-wolontariatu-w-powiecie-debickim/

Projekt pt. “Kolory Wolontariatu>> Lubię to!” realizowany jest w ramach programu Lokalne Partnerstwa Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności 2016 - 2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wdrożenie: A. Pryga