Numery alarmowe: 112 - numer alarmowy | 986 - Straż Miejska | 991 - Pogotowie Energetyczne | 992 - Pogotowie Gazowe | 993 - Pogotowie Ciepłownicze | 994 - Pogotowie Wodociągowe | 997 - Policja | 998 - Straż Pożarna | 999 - Pogotowie Ratunkowe | Znajdziesz nas na Facebook'u!

Wypadek w Pustyni

Dnia 23 sierpnia 2017 r. zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Pustynia. Samochód marki Iveco nie zachował należytej ostrożności i najechał na stojący samochód opel astra na drodze podporządkowanej po czym wjechał dorowu uderzając w betonowy mostek. Kierowca Opla został przewieziony do szpitala, natomiastkierowca i pasażer Iveco zostali przebadani i udzielono im pomocy na miejscu zdarzenia. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku,pomocy przy wyciągnięciu samochodu z rowu oraz wysprzątania zabezpieczanego miejsca.

Wdrożenie: A. Pryga