Numery alarmowe: 112 - numer alarmowy | 986 - Straż Miejska | 991 - Pogotowie Energetyczne | 992 - Pogotowie Gazowe | 993 - Pogotowie Ciepłownicze | 994 - Pogotowie Wodociągowe | 997 - Policja | 998 - Straż Pożarna | 999 - Pogotowie Ratunkowe | Znajdziesz nas na Facebook'u!

Zabezpieczenie trasy wyścigu kolarskiego

W dniu 17 września nasza OSP wspólnie z policją zabezpieczała trasę zawodów V Dębickiej Czasówki. "Dębicka Czasówka" są to otwarte Mistrzostwa Dębicy w jeżdzie indywidualnej na czas.W tym roku trasa przebiegała z Żyrakowa przez Górę Motyczną, Różę, Rudę, Przecław, Korzeniów i Wolę Żyrakowską. Organizatorem zawodów był Dębicki Klub Kolarski Gryf. 

zabezpieczenie wyscigu kolarskiego 001

zabezpieczenie wyscigu kolarskiego 002

zabezpieczenie wyscigu kolarskiego 003

zabezpieczenie wyscigu kolarskiego 004

 

Wdrożenie: A. Pryga