Numery alarmowe: 112 - numer alarmowy | 986 - Straż Miejska | 991 - Pogotowie Energetyczne | 992 - Pogotowie Gazowe | 993 - Pogotowie Ciepłownicze | 994 - Pogotowie Wodociągowe | 997 - Policja | 998 - Straż Pożarna | 999 - Pogotowie Ratunkowe | Znajdziesz nas na Facebook'u!

Orszak Trzech Króli

Po raz czwarty w Żyrakowie odbył się Orszak Trzech Króli. Nasza jednostka czynnie uczestniczyła w wydarzeniu. Druhowie zabezpieczali trasę orszaku,zabezpieczali też zagrodę ze zwierzętami.którą wykonano przy wejściu do Zespołu Szkół. Druhowie Stanisław i Marcin Szczędor opiekowali się konikami.które były atrakcją tegorocznego orszaku.

Obecność OSP Żyraków została również zaakcentowana podczas Orszaku Trzech Króli w Dębicy. Prezes OSP Żyraków Krzysztof Moskal odegrał rolę jednego z trzech króli tj.Kacpra.

Wdrożenie: A. Pryga